HİZMETLERİMİZ


Halı Yıkama

Halı Yıkama

  Türlü nedenlerden dolayı halıların kirlenmesi, lekelenmesi, tozlanması gibi durumlarda halıların temizlik aşamalarından geçmeleri halı yıkama olarak bilinir. Önceleri  evlerinizde yıkayabildiğiniz halılar sizler için büyük sıkıntılar doğurmaktaydı. Nerede yıkayacaksınız, nereye asıp kurutacaksın? Evde yıkadığınız halılar hem dış ortamda sürekli tozlanmaya müsait halde bulunuyor hem de günlerce kurumuyordu. Ya da güneşte renkleri soluyordu.   Teknolojinin tüm imka devamı..

Koltuk Yıkama

Halı Yıkama

  Şen Halı Yıkama Fabrikası yerinde koltuk, kanepe takımı, sandalye, yatak, berjer, oturma grubu yıkama hizmeti sunmaktadır.   Televizyon izlerken, sohbet ederken, çay içerken, dinlenirken hep koltuklarımızın üzerindeyizdir. Sürekli kullandığımız koltuklarımızı ne kadar korumaya çalışsak ta maalesef kirlenmelerini engelleyemeyiz. Koltuklar koyu renkli olup kiri belli etmeseler bile, mikropların kumaşlarda var olduğunu biliriz. Bu nedenle koltuklarımızı temizleme ihtiyacı duyarız.   Titiz hanıml devamı..

Antika Halı Yıkama

Halı Yıkama

Antika ve El Dokuma Halılarınız Şen Halı Yıkamaya Emanet...   Türkiye'de El dokuma ve Antika halı yıkama ustaları arasında gösterilen 2-3 kişiden biri Eskişehir Şen Halı Yıkama'da çalışmaktadır.   Antika Halı Yıkama ve Tamiri için müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.   Kaliteli halı yıkama hizmeti almak için;   Şen Halı Yıkama İletişim:   Telefon: 0222 233 44 33   Gsm: 0532 784 67 79 - 0537 891 16 16   Adres: Baksan Sanayi Sitesi No:29/10 ESKİŞEHİR devamı..

Stor Perde Yıkama

Halı Yıkama

  Halı yıkama konusunda kalitesini ortaya koyan firmamız stor perde yıkama hizmeti ile de evlerdeki zor ve zahmetli işleri kolaylaştırmayı amaçlıyor.   Hanımların iş dünyasında aktif rol alması, yaşam şartlarının değişmesi, perde modellerinin farklılık göstermesi gibi nedenlerden dolayı hanımlar perde temizliklerini yapmakta zorlanıyorlar. Ev tipi çamaşır makinelerinde yıkanma imkanı bulunmayan, temizlik malzemelerinin kullanımına uygun olmayan stor perdelerin temizliği artık çok kolay.   Eskiş devamı..

Yorgan Battaniye Yıkama

Halı Yıkama

  Yorgan ve battaniyeleri nevresimler ne kadar kirlenmekten korusa da zaman içinde kirlenip, kokmaya başlarlar. Bu nedenle yorganların belirli aralıklar ile yıkanması gerekir. O kadar çok iş varken nasıl yorgan yıkayayım ve nerede yıkayayım dediğinizi duyar gibiyiz.   Eskişehir Şen halı yıkama firması olarak yorgan ve battaniye yıkama işinde de yardımcınız olmaya devam ediyoruz.   Yıkatmak istediğiniz yorganları ve battaniyelerinizi evinizden alıyoruz.   Yıkama makinalarımızda sadece sizin ürün devamı..

Şen Halı Yıkama Fabrikası Eskişehir Halı Yıkama rehberine kayıtlıdır.
Web Tasarım