Stor Perde Yıkama

 

Halı yıkama konusunda kalitesini ortaya koyan firmamız stor perde yıkama hizmeti ile de evlerdeki zor ve zahmetli işleri kolaylaştırmayı amaçlıyor.

 

Hanımların iş dünyasında aktif rol alması, yaşam şartlarının değişmesi, perde modellerinin farklılık göstermesi gibi nedenlerden dolayı hanımlar perde temizliklerini yapmakta zorlanıyorlar. Ev tipi çamaşır makinelerinde yıkanma imkanı bulunmayan, temizlik malzemelerinin kullanımına uygun olmayan stor perdelerin temizliği artık çok kolay.

 

Eskişehir Şen Halı Yıkama’ya sipariş vermeniz akabinde perdeleriniz belirlenen saatte adresinizden teslim alınıyor. Özel makinelerimizde düşük sıcaklıkta özel deterjanlar kullanılarak yıkanıyor. Zebra ve stor perdeler birbirinden farklı şekillerde yıkandığı gibi; baskılı, boyalı, taşlı perdeler de birbirinden farklı şekillerde yıkanmaktadır. Perdeleriniz ücretsiz servis araçlarımız ile evinize getirilerek teslim ediliyor.

 

Kalitemizi kanıtlayan işlerimiz sayesinde müşterilerin uğrak adresi olmaya devam ediyoruz. Hızlı ve zamanında teslimat yapmamız, kaliteli yıkama işlemimiz, güler yüzlü personelimiz, uygun fiyatlarımız ve farklı ödeme imkanlarımız ile hizmetinizdeyiz. Her türlü yıkama işleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kalitemizden memnun kalacak ve daimi müşterimiz olacaksınız.

 

Kaliteli yıkama hizmeti almak için;

 

Şen Halı Yıkama İletişim:

 

Telefon: 0222 233 44 33

 

Gsm: 0532 784 67 79 - 0537 891 16 16

 

Adres: Baksan Sanayi Sitesi No:29/10 ESKİŞEHİR

Etiketler

Şen Halı Yıkama Fabrikası Eskişehir Halı Yıkama rehberine kayıtlıdır.
Web Tasarım