Halı Yıkama

  Türlü nedenlerden dolayı halıların kirlenmesi, lekelenmesi, tozlanması gibi durumlarda halıların temizlik aşamalarından geçmeleri halı yıkama olarak bilinir. Önceleri  evlerinizde yıkayabildiğiniz halılar sizler için büyük sıkıntılar doğurmaktaydı. Nerede yıkayacaksınız, nereye asıp kurutacaksın? Evde yıkadığınız halılar hem dış ortamda sürekli tozlanmaya müsait halde bulunuyor hem de günlerce kurumuyordu. Ya da güneşte renkleri soluyordu.

 

Teknolojinin tüm imkanlarını kullanan Eskişehir Şen Halı Yıkama Fabrikası halılarınızı sizler için çok kısa zamanda yıkıyor, zamanınız da size kalmış oluyor ve birçok zahmetten kurtuluyorsunuz.

 

Sizler de Şen Halı Yıkama müşteri hizmetlerine ulaşarak siparişlerinizi oluşturabilir kaliteli hizmetten yararlanmanın tadına varabilirsiniz.

 

 

Sipariş alındıktan sonra verilen adresten belirtilen saatte halılarınızı teslim alırız. Halılarınızın ip ve dokuma farklılıklarına, renk ve desenlerine göre ayırarak yıkama işlemine hazır hale getiririz. Toz alma makineleri ile tozları alınan halılarınızın tam otomatik halı yıkama makinalarında işinin ehli ustalar eşliğinde çift taraflı yıkamasını gerçekleştiririz. Durulama makinelerinde durulanıp sarılan halılar sıkma makineleri yardımıyla sıkılarak suyunun yüzde doksan beşi alınır. Nemli halde kurutma odalarına götürülerek kurutulması sağlanır.

 

Eskişehir Şen Halı Yıkama, halı yıkama işleminde sağlığa zararlı hiçbir madde kullanılmaz. Bitkisel halı şampuanları kullanılarak halılarınız yıkanır. Halı yıkama firmaları son zamanlarda oldukça arttı buna bağlı olarak çok farklı fiyatlar da ortaya atıldı. Eskişehir halı yıkama firmalarının halı yıkama fiyatları da değişkenlik göstermektedir. Biz firma olarak kalitemizin farkındayız.

 

Kullandığımız makineler, deterjanlar kalitelidir. Personelimiz alanında eğitimini almış uzman personellerden oluşmaktadır. Doğru tercih yapın pişman olmayın.

 

Kaliteli halı yıkama hizmeti almak için;

 

Şen Halı Yıkama İletişim:

 

Telefon: 0222 233 44 33

 

Gsm: 0532 784 67 79 - 0537 891 16 16

 

Adres: Baksan Sanayi Sitesi No:29/10 ESKİŞEHİR

Görseller

1
1
1
1

Etiketler

Şen Halı Yıkama Fabrikası Eskişehir Halı Yıkama rehberine kayıtlıdır.
Web Tasarım