Koltuk Yıkama

 

Şen Halı Yıkama Fabrikası yerinde koltuk, kanepe takımı, sandalye, yatak, berjer, oturma grubu yıkama hizmeti sunmaktadır.

 

Televizyon izlerken, sohbet ederken, çay içerken, dinlenirken hep koltuklarımızın üzerindeyizdir. Sürekli kullandığımız koltuklarımızı ne kadar korumaya çalışsak ta maalesef kirlenmelerini engelleyemeyiz. Koltuklar koyu renkli olup kiri belli etmeseler bile, mikropların kumaşlarda var olduğunu biliriz. Bu nedenle koltuklarımızı temizleme ihtiyacı duyarız.

 

Titiz hanımlar sık sık koltuklarını silerek hem koltuklarının aşınmalarına neden olurlar hem de mikroorganizmalardan kurtulamazlar. Özellikle çalışan bayanların silemeye bile vakit bulamadığı zamanlar için Eskişehir Şen Halı Yıkama firması olarak hizmetinizdeyiz. Halı yıkamanın yanında yerinde koltuk yıkama hizmetini de sunmaktayız. Yerinde koltuk yıkama için alanında eğitim almış, makine kullanımını bilen personeller çalışmaktadır. Koltuk yıkarken kullanılan malzemeler evlerde kullandığımız temizlik ürünleri ile aynı değildir. Koltuk yıkamak için özel üretilen temizlik maddeleri kullanılarak koltuklarınızın temizlenmesi sağlanır.

 

Yerinde Koltuk Temizleme aşamaları

 

Koltuklar süpürülüp yüksek emiş gücü sayesinde vakum yapılarak toz ve kırıntılardan ayrılır.

 

Tozlardan iyice arınan koltuk üzerine köpük deterjan püskürtülür. Lekelerin ve kirlerin yumuşaması için biraz beklenir. Püskürtülen köpükler mikroplarla beraber emiş gücü yüksek makine ile emilir. Kirlerinden arınan koltuklar kurutulur.

 

Şen Halı Yıkama telefon numaralarından firmamızı arayarak siparişinizi verebilirsiniz. Randevu verilen gün ve saatte personelimiz kapıda hazır olacaktır. Yerinde koltuk yıkama fiyatlarımız uygundur. Daha detaylı bilgi almak için;

 

Kaliteli koltuk yıkama hizmeti almak için;

 

Şen Halı Yıkama İletişim:

 

Telefon: 0222 233 44 33

 

Gsm: 0532 784 67 79 - 0537 891 16 16

 

Adres: Baksan Sanayi Sitesi No:29/10 ESKİŞEHİR

Etiketler

Şen Halı Yıkama Fabrikası Eskişehir Halı Yıkama rehberine kayıtlıdır.
Web Tasarım