Hakkımızda

Şen Halı Yıkama Fabrikası, uzman kadrosu ve en gelişmiş halı yıkama makineleri (Makinalarımız 3 sene araştırmalar neticesi karar verilmiş) ile bütün Eskişehir´de halkımıza hizmet vermektedir.

 

Adresinizden alınan halılarınız sağlıklı bir ortamda ve modern makinelerle yıkanarak, tamamen temizlenmiş, kurutulmuş ve  ambalajlanmış olarak tekrar adresinize teslim edilmektedir.

 

Evlerinizi süsleyen ve de pek de ucuz olmayan halılarımız özellikle bayanlar için çok değerlidir. Zaman içerisinde halılarımız kullanıma bağlı olarak kirlenir ve temizlenmeye ihtiyaç duyar. Gözle göremediğimiz canlıları da unutmamak lazım tabi. Hatta birde evimizde her şeyden kıymetli çocuklarımız varsa halı yıkama işi çok önem taşır.

 

Evde veya bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlık hem de halı kalitesi açısından olumsuz sonuçlar doğurmaktadır. Evde yapılan silme veya yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görünümü yanıltıcı olabilir. Çünkü halı yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı bir parlaklık elde edilmiş olur. Halılar yıkama esnasında basınçlı fırçalarla ve bol su ile yıkanması gerekiyor. Bunuda evimizde yapabilmemiz mümkün değildir. Hatta tam donanımlı olmayan halı yıkama yerlerinde de halılarınızın dibindeki kir ve maykların çıkması mümkün değildir.  

 

Bununla birlikte halının tam kurutulamaması halı dokularının günden güne zayıflamasına, hatta zaman içinde kopmasına neden olabilir Ayrıca nemin etkisiyle de, sağlık açısından tehlikeli olan mikroorganizma faaliyetleri için uygun bir zemin hazırlanmış olur. Bunların önlenmesi ve kalıcı bir temizlik için, halı yıkama esnasında çeşitli işlemlerden geçirilmesi gerekmektedir. Halılarınızı verirken geri teslim zamanını mümkün olduğunca geniş tutunuz. 3 günde teslim edilen halılarınız bazen tam kurumadan teslim ediliyorsa ve hatta nakliye sırasında naylon kılıflara konulan halılarınızı paketinden açmadan bekletirseniz halılarda ister istemez mayklar ve mikroorganizmalar üreyecektir. 

Tavsiyemiz halılarınızı geniş zamanda halı yıkamacıya vermeniz. Halılarınızın teslimini Misafir gelecek deyip aceleye getirmeyiniz.

 

 

 

Şen Halı Yıkama Firması ile lekeler sorun olmaktan çıkıyor. Her lekeye uygun bir çözüm sunan firmamız bir telefon kadar yakınınızda Sizden tek ricamız LEKE OLUŞAN halılarınızı lütfen kimyasallar kullanmadan sucak su ile silmeniz ve bizi aramanız. Eskişehir Şen Halı Yıkama olarak son teknoloji halı yıkama makinelerini kullanmaktayız. Halılarınızın tozlarından arındırılması işleminden tutun da sıkma işlemine kadar her işlem adım adım uygulanıp profesyonel makineler tarafından yapılmaktadır.

 

 

Eskişehir Şen Halı Yıkama fabrikası olarak; web sitemiz ve telefonlarımız aracılığıyla bize ulaşan müşterilerimizin adres bilgilerini alıyoruz.

 

Araçlarımız ücretsiz olarak halılarınızı evinizden alıyor.

 

Halılarınız alanında eğitimli kişiler tarafından yıkama makinelerinde yıkanıyor.

 

Halılarınız yıkanırken Makine halısı, Isparta halısı, Shagy halı, Merinos gibi ip ve dokuma farklılıklarına, renk ve desenlerine göre ayrılarak yıkama işlemi yapılıyor.

 

Türkiye’de El dokuması ve Antika Halı yıkama konusunda alanında en önde gelen 2-3 kişiden biri Şen Halı Yıkama’da çalışmaktadır.

 

Kapalı ortamlarda hijyenik olarak kurutuluyor.

 

Eskişehir halı yıkama firmaları arasından şu yönlerimiz ile kendimizi ayırarak sizlerin en çok tercih ettiği firma olmayı hedefledik.

 

  • %100 müşteri memnuniyeti, müşterinin isteklerini dinleme
  • Kaliteli ve kusursuz temizlik tam hijyen sağlama
  • Alanında eğitimli profesyonel bir ekip ile çalışma
  • Kaliteli, bitkisel ve anti bakteriyel halı şampuanları kullanma
  • Hızlı ve zamanında teslimat
  • Uygun fiyatlar

 

  Sizler de Eskişehir’de halı yıkama firması arıyorsanız ve senelerdir aradığınız kaliteli halı  yıkama firmasını bulamadıysanız, aradığınız firmanın biz olduğumuzu garanti edebiliriz. Kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışının yanında müşterilerine karşı güler yüzlü ve ne istediklerini anlamaya çalışan bir hizmet politikası güttüğümüzden sizler de bizlerle çalışmayı tercih ettiğiniz için asla pişmanlık duymayacaksınız.

 

  Web sitemiz aracılığıyla bizimle irtibata geçip siparişinizi oluşturabilirsiniz.

 

  VİZYONUMUZ

  Eskişehir’de halı yıkama deyince akla gelen İLK firma olmak. 

 

  MİSYONUMUZ

  Eskişehirli hanımların halı yıkamada en büyük ve vazgeçilmez yardımcısı olmak.

 

  KALİTE POLİTİKAMIZ

  Başta kendi imalatımız olan NATURAŞEN halı şampuanı olmak üzere en kaliteli hammaddeler ile çalışmak.

 

Halı yıkama esnasında renkleri bozulmuş halılara boya alma renk düzeltim işlemleri yapıyoruz.

 

Kaliteli halı yıkama hizmeti almak için;

 

Şen Halı Yıkama İletişim:

 

Telefon: 0222 233 44 33

 

Gsm: 0532 784 67 79 - 0537 891 16 16

 

Adres: Baksan Sanayi Sitesi No:29/10 ESKİŞEHİR

Görseller

1
1
1
1
1
1
1
1

Etiketler

Şen Halı Yıkama Fabrikası Eskişehir Halı Yıkama rehberine kayıtlıdır.
Web Tasarım